Bestuur

bestuur2

 Voorzitter

Secretaris

Activiteiten Beheer

Wandelingen

Lid Raad van Bestuur

Neos West-Vlaanderen
 

 


 

 

 

 

christiane


 

  Christiane Degroote

Gerstelaan 20

8500  Kortrijk

tel : 056 20 23 32

email: christiane@neoskortrijk.be

 Ondervoorzitter

Nieuwsbrief

Activiteiten

Leeskring

Facebook

Sprekers contact

 




 

 

 

 

 

magda


Magda Ockier

 

Volksver. De Jaegerelaan 10

8500 Kortrijk

tel : 056 22 26 43

email : magda@neoskortrijk.be

 Penningmeester


 

 

 

 

jean


Jean Bollen

 

Guldenbergplantsoen 3 bus 01

8500  Kortrijk

tel : 056 25 42 45

email: jean@neoskortrijk.be

 Ledenadministratie

Nieuwsbrief


 

 

 

 

HermanVerb


Herman Verbeke

 

Wielewaallaan 13

8500  Kortrijk

tel : 056 22 50 49

email: herman@neoskortrijk.be

 Bestuurslid

Bowling

Minigolf


 

 

 

 

kaat


Kaat Deschuymere

 

Zandbergstraat 8

8500  Kortrijk

tel : 0472 25 09 99

email: kaat@neoskortrijk.be

 Bestuurslid

Workshops

Uitstappen


 

 

 

 

Martine


Martine Maes

 

Graanmarkt 3  /0031

8500  Kortrijk

tel : 0486 33 01 58

email: martine@neoskortrijk.be

 

 Bestuurslid

Lezingen


 

 

 

 

Lisbeth


Lisbeth Morlion

 

 Spoorweglaan  28  bus 41

8500  Kortrijk

tel : 0472 47 92 87

email: lisbeth@neoskortrijk.be

 

 

 

 Webmaster

Lid Raad van Bestuur Neos Nationaal

 adviserend lid Raad van Bestuur Neos West-Vlaanderen

Neos afgevaardigde bij het IPB


 

 

 

 

Eric4


Eric Maeyaert

 

Rijselsestraat 38  bus 61

8500  Kortrijk

tel : 056 900 775

email: eric@neoskortrijk.be

 

 Verantwoordelijken
tafelversiering/foto's


 

 

 

 

 

joroger

Yolanda en Roger

Coucke-Ockier

 

Residentie Raveel

Hendrik Consciencestraat 19

8500  Kortrijk

email: roger@neoskortrijk.be

 

 

 Erevoorzitter


 

 

 

 

jacques


Jacques Bulcaen

 

Leeuw van Vlaanderenlaan 2 bus 3

8500  Kortrijk

tel : 056 21 59 28

email: jacques@neoskortrijk.be

 Erebestuurder
 


 

 

 

 

HermanVanDe


Herman Vandenbroucke

 

 

Bissegemsestraat 200

8501 Bissegem

 

tel : 056 35 32 86

 

 

 Erevoorzitter
 


 

 

 

 

jolie


Gilberte Jolie †

 

 

Burgemeester Pyckestraat 21

8500 Kortrijk

 

tel : 056 21 08 20

 

 

 Erebestuurder
 


 

 

 

 

monique


Monique Balduck

 

 

Burg. Mayeurlaan 20

8500 Kortrijk

 

tel : 056 22 39 49

 

 

 Erebestuurder
 


 

 

 

Odette Dhert


 

 

 

Lizernelaan 21

8500 Kortrijk

 

tel : 056 22 57 57

 

 

 Erebestuurder
 


 

 

 

Herman Libeert


 

 

 

André Devaerelaan 72

8500 Kortrijk

 

tel : 056 21 07 45